Gelişmiş Arama

Gelişmiş Arama

2005 yılında yurtdışındaki Takım Çeliği ve Paslanmaz Çelik üreticisi bünyesinde başlayan heyecanımız bugün Salda Metal çatısı altında doğduğumuz topraklarda devam etmektedir.

Firmamız, piyasanın vasıflı sanayi çelik ve özel alaşımlar ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuş olup, konusunda uzman Türk mühendis kadrosu ile hizmet vermektedir. Başta Türkiye ve Avrupa olmak üzere, 12 farklı ülkedeki alanında lider, 60’ın üzerinde çelik üretimi yapan farklı firmalarla olan yıllık anlaşmalarımız ve güçlü iletişim becerimizin yanı sıra 17 yıllık bir geçmiş ve sektör deneyimini sizlerle paylaşıyoruz…

Türk Çelik sektörünün yükselen kuruluşlarından biri olan Salda Metal; makina, kalıp, otomotiv, savunma, imalat vb sanayilerinde kullanılan takım çelikleri, paslanmaz çelikler, alaşımlı çelikler, karbon çelikleri ve yapı çeliklerinin tedarikçisidir.

Biz işimizi çok seviyor ve farklı olduğumuzu biliyoruz.

Kuruluşumuzdan bugüne uzman mühendis kadrosu ile uluslararası alanda faaliyet gösterdiğimiz takım ve çelik sektöründe, gücümüzü deneyimlerimizden ve geleceğe olan inancımızdan alarak, sektörün yükselen lider kuruluşlarından biri olmayı sürdürmek.
Uzun yıllar faaliyet gösterdiğimiz takım ve kalıp çelikleri sektöründe, geçmişimizden ilham alarak malzeme ve hizmet kalitemizi sürekli artırmak ve bir gün arkamıza dönüp baktığımızda bizden sonra gelecek genç kuşaklara gurur duyacakları bir başarı hikayesi bırakmak.